politika

BEZ HESEL, FRÁZÍ A PŘEDVOLEBNÍCH SLIBŮ
Nepovažuji se za politika, i když se o politiku zajímám. Nevěřím ani předvolebním slibům nabízejícím prosperitu, změny, blahobyt, výstavbu toho či onoho, dokonce ani upřímným myšlenkám,nejsem ani členem politické strany zaštiťující se významnými osobnostmi. Když už jsme u nich: kolika politikům věříte ještě dnes, z těch mnoha desítek, které jsme nosili na plackách, transparentech a pak je vídali na billboardech? Kolik znáte politiků, kteří se nestali postavami z korupčních skandálů, privatizačních a sponzorských kauz, politiků, kteří se potichu neztratili na významných pozicích ve fondech, bankách, úřadech a ambasádách, kteří službu občanům a veřejnosti nezaměnili za cestu k majetku a moci? Jsem plzeňský občan a patriot a býval jsem jím vždycky, dávno před tím, než jsem se za Občany patrioty stal zastupitelem. Mám rád všechno plzeňské- hokej, fotbal, divadlo, zoo, pivo a na každý úspěch, který naše město proslaví, jsem pyšný. Mám rád Plzeňský kraj, i když se k němu přidávají další místa až někam k Budějovicím. Miluji naši přírodu se Šumavou a Českým Lesem, brdskými kopci i celým podhůřím. Kraj na západ od Labe a Vltavy jsem projel mnohokrát, ať za krásami přírody nebo za dětmi a dospělými na stovky besed, které jsem za desítky let s nimi vedl.
Tak co vám vlastně jako patriot a kandidát na senátora mohu nabídnout? Třeba to, že při každém hlasování, při každém mačkání tlačítka, budu přemýšlet o tom, jestli ten či onen zákon bude prospěšný a komu. Jestli by se nedal změnit a jak. Chtěl bych být v kontaktu se starosty i s občany, kteří mají osobní problémy a starosti. Očekávám, že se na mne budete obracet, až budete řešit záležitosti s přebujelou byrokracií na úřadech nebo s arogancí mocných. Doufám, že jako senátor Chaloupek budu platnější než jako občan Chaloupek. Přece jen jeden slib vám dám: pokud budu zvolen, za rok- v říjnu a listopadu 2017 udělám cyklus besed ve větších obcích. Na nich se vám budu zodpovídat z toho, jak jsem hlasoval a stavěl se k problémům projednávaným v senátu. A vlastně informovat vás, jak to v politice chodí. Zatím to vím také jen z doslechu.
Děkuji vám za důvěru.

Jsem nezávislý, nejsem členem žádné politické strany, ale jsem součástí spolku Občané patrioti, dříve Plzeňští patrioti.Jedná se o sdružení lidí, kterým není jedno, jak se žije v našem regionu.
Od roku 2014 jsem v zastupitelstvu města Plzně.Politická funkce bylo pro mne něco nového, ale zároveň příležitost něco aktivně udělat.Kritizovat je snadné, ale být aktivní a něco dělat pro druhé, pro vzdělávání, umění, prostředí, pro ochranu přírody…to je příležitost, kterou mi politika dává.
Občané patrioti

Komunální volby Plzeň – idnes
089m